Usługi telekomunikacyjne

Od wielu lat działamy także w branży telekomunikacyjnej. Nasz Autoryzowany Punkt Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, znajdujący się w dzielnicy Błonie w Bydgoszczy świadczy pełen zakres usług. Salon zapewnia wszechstronną obsługę obecnych i nowych klientów. Oprócz flagowych i podstawowych usług: telefonii komórkowej Plusa, Internetu LTE Plus i Plus Advanced oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, oferujemy również energię elektryczną, gaz, usługi bankowe od Plus Banku oraz monitoring pomieszczeń – Bezpieczny Dom. Klientom proponujemy unikalny Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM, który pozwala na uzyskiwanie rabatów za łączenie usług Cyfrowego Polsatu, Plusa i PlusBanku.

W naszym salonie zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę opartą na najwyższych standardach. Doradzamy zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.
Naszym celem jest świadczenie najkorzystniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Służymy także doradztwem i fachową pomocą w obsłudze naszego sprzętu i multimedialnych usług.